Urszula i Tomasz Kucharscy


tel. 728 709 681
tel. 608 635 578


Jesteśmy tam gdzie są emocje!

Buszując w świecie fotografi odkryliśmy to co stało się naszą pasją – fotografię ślubną. Ta kategoria, jak żadna inna nasycona jest uczuciem, emocjami, tajemnicą i estetyką.

Towarzyszenie Młodej Parze w jednym z najpiękniejszych dni jej życia jest dla nas zaszczytem i wyzwaniem.

W swojej pracy staramy się dyskretnie uchwycić wszystkie emocje towarzyszące temu wydarzeniu, unikając szablonowych rozwiązań, dbając o szczegóły, zatrzymując w kadrze wyjątkowy czas. Każdy ślub jest dla nas kolejnym wyzwaniem, przed którym szczegółowo omawiamy Państwa oczekiwania. Staramy się by każda nasza realizacja była oryginalna i niepowtarzalna. Posiadamy aktualne uprawnienia do wykonawnia zdjęć w obiektach sakralnych.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon, z bogatym osprzętem, realizujemy sesje reportażowe, plenerowe oraz studyjne.

Na szczególne życzenie realizujemy sesje reżyserskie (według wcześniej ustalonego scenariusza), oparte na kanwie filmu gangsterskiego, romansu, filmu science-fiction itp. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, ale możemy być wszędzie tam gdzie są emocje!Polecamy również kompleksowe usługi florystyczne i dekoratorskie.
www.dekoracje-andrychow.pl


Kojarz nas ze słowami: fotografia ślubna, reportaż ślubny, zdjęcia ślubne, plener. Wykonujemy zdjęcia z Bielsko-Biała, Andrychów, Pisarzowice, Kęty, Wilamowice, Targanice, Sułkowice, Dankowice, Wieprz, Roczyny, Czaniec, Zasole Bielańskie, Wadowice, Rzyki, Zagórnik, Kozy, Hecznarowice, Stara Wieś, Brzeszcze, Oświęcim, Jawiszowice, Chrzanów, Meszna, Bystra, Buczkowice, Szczyrk, Jaworze, Kraków i okolic.